FLOBO – florbal

Kategorie:
Publikováno: 29.5.2017
Autor: pz
Slovo trenéra zájmového florbalu na naší škole v závěru sezony:

Chtěl bych Vám poděkovat za podporu Vaší školy, které se nám v oddíle dostává. Celá florbalová sezóna proběhla bez jediného problému ke spokojenosti všech stran. Děti jsou nadšený, rodiče též a to má pozitivní vliv i na trpělivost trenérů, kteří tento cyklus vyzdvihují.
V odkaze níže Vám posílám video z Flobo Academy Tour – turnaje, kterého se Vaši žáci zúčastnili pod jménem ZŠ Ústavní. Turnaje v letošním roce byly celkem 4 a všechny se povedly do posledního detailu. Budeme rádi, když video s případným komentářem a odkazem na naše stránky zveřejníte i u Vás na webových stránkách.

https://youtu.be/J4k81Stsw9I

Naše ligová složka, která trénuje pouze na Vaší škole, ukončila sezónu na velmi dobrých umístěních. Rád bych vyzdvihnul zejména kategorii Mladších žáků, kteří v posledním kole sezóny stanuli na samotném vrcholu pražské soutěže.
Šimon Jiráček,
předseda oddílu, trenér.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »