Publikováno: 23.11.2016
Autor: ir

Vážení rodiče,

ve Vaší škole proběhne ve čtvrtek 24.11. fotografování Vašich dětí do dárkového souboru   Stolní kalendář, jehož ukázka je k nahlédnutí ve škole nebo na webových stránkách školy.

Jedná se o sadu fotografií s portrétem Vašeho dítěte a tvoří tak velice zajímavé a působivé dárky. Sada obsahuje stolní kaledář s fotografií 10×15 cm, 3ks fotografií 10×15 cm v rámečcích, 4ks fotografií 5×7,5 cm

Cena souboru je jen 250,-Kč a Vy se můžete rozhodnout zda si sadu koupíte až po jejím zhlédnutí. Nebudete-li si chtít sadu z jakého koli důvodu zakoupit, vraťte jej prosím škole. V takovém případě budou veškeré fotografie okamžitě po vrácení  skartovány a data  smazána !!! Jesti že si i přes tento ,,nezávazný“ způsob fotografování nepřejete, aby se Vaše dítě fotilo sdělte to prosím třídnímu učiteli.

Sitarčík Miroslav

Váš fotograf