Ochrana člověka za mimořádných okolností

Kategorie:
Publikováno: 10.6.2016
Autor: pz

V naší škole proběhl ve čtvrtek 9.6.2016 opět po roce celoškolní celodenní kurz, ve kterém si vždy zopakujeme pravidla evakuace a dalšího chování při mimořádných událostech, které mohou nastat v našem – nejen školním – životě…

Škole poskytli letos odbornou a technickou pomoc Hasiči Ďáblice a Kolodějě a Inspektorát cizinecké policie, odd. mobilního zásahu a pyrotechnici  Policie ČR z Letiště Václava Havla v Ruzyni. Všem našim dobrovolným pomocníkům velmi děkujeme za zajímavé a poučné ukázky a přednášky. Všichni si ze školení odnesli bohaté dojmy včetně závěrečného společného koupání v dětské koupelové pěně. :-):-)

Zašemu cvičení ZDAR !!!

 

 

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »