Sdělení rodičům a veřejnosti

Kategorie:
Publikováno: 11.4.2016
Autor: pz

Vážení rodiče,

zde najdete prohlášení pedagogické rady ZŠ za dne 11.4.2016. Děkujeme za pozornost a spolupráci!

V Praze dne 11.4.2016

 

Pedagogická rada ZŠ dne 11.4.2016 se usnesla na následujícím prohlášení k situaci vzniklé na škole ZŠ a MŠ Ústavní, Praha 8 poté, co učitel této školy, Mgr. Zdeněk Dostál, zveřejnil dne 23.3.2016 internetovou a později zorganizoval i „papírovou“ petici za odvolání ředitele této školy:

 

„Od této petice se co nejrozhodněji distancujeme a vyjadřujeme tímto  podporu řediteli školy.“

 

Toto znění pedagogická rada ZŠ schválila hlasováním dne 11.4.2016 v celkovém počtu 28 přítomných pedagogů (nepočítaje ředitele školy), z toho 1 se zdržel hlasování, 1 nehlasoval vůbec.

Podpisový arch k tomuto prohlášení je pro služebně momentálně nepřítomné pedagogy a případně další zaměstnance školy k dispozici v kanceláři zástupců ředitele.

V Praze 11. 4. 2016

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »