Dovedové

Kategorie:
Publikováno: 21.2.2016
Autor: rk

Začátkem února navštívili naši prvňáčkové školní dílny. Seznámili se se základními nástroji a vyzkoušeli si své dovednosti.

Každý si zkusil zatlouci hřebíky, uříznout a opilovat kousek dřeva, který si následně mohl dozdobit pomocí hřebíků dle vlastní fantazie. Velice děkuji za pomoc jejich paním učitelkám, které v nemalé míře přiložily ruku k dílu a pomáhaly dětem s naříznutím dřeva, upínáním do svěráků apod.

Děti pracovaly se zaujetím a s velkým pracovním nasazením, mnohé dokázaly upravit i více kousků dřeva. Jejich nápady byly  úžasné – včelka, pejsci, smajlík, robot, stolek, postýlka atd. Již se na tak nadšené řemeslníky těším při pravidelných hodinách dílen na druhém stupni.

                                                                                                          Zdeňka Kamarádová


 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky