Některé společenské akce posledního měsíce

Kategorie:
Publikováno: 27.10.2015
Autor: pz

 

Klub mladého diváka:
Pan Kaplan má třídu rád
7. 10. 2015

Příběh o zdolávání neuvěřitelných zákrut cizího jazyka ve školní třídě plné lidí, kteří už dávno překročili normální školní léta. Jedinečný slovní humor se tu střídá se steskem po domově a vše je doplněno řadou písniček z celého světa.
Právě toto představení Divadla ABC zhlédli žáci 7 až 9. ročníků, kteří jsou v letošním školním roce členy Klubu mladého diváka. Čekají je ještě další tři návštěvy pražských divadel a těší se na příjemně strávené večery, které si jistě užijí stejně skvěle jako tento.

 

Turistická výprava 18.10.2015

Krásnou podzimní sobotu si užili žáci 4. B na pěším výletě. Túru začali vstupem do Satalické bažantnice v Praze 9 a po žluté turistické značce pokračovali kaštanovou alejí a přírodní rezervací až do Vinoře. Cestou si všímali pískovcových skal, které tvoří dominantu této stezky. Z Vinoře pokračovali Ctěnickým hájem, ve kterém rostou památné „Mirandovy duby“ k zámku Ctěnice, kde jejich výlet končil. Většina dětí byla v této lokalitě poprvé a můžeme ji doporučit i jako poměrně nenáročnou, ale krásnou trasu pro cyklisty.

 

„Čaj o páté“ 21. 10. 2015

Tento středeční podvečer jsme přijali pozvání paní Markéty Muláčkové, která s naší školou před rokem spolupracovala na projektu “ Vzducholoď přání“.
Navštívili jsme na Hradčanském náměstí společenskou akci „Čaj o páté“. Moc jsme si neuměli představit, co nás tam čeká, ale protože taková pozvání nepřicházejí každý den, vydali jsme se na Hrad do prostor „Centra pohody“. Přivítala nás velmi příjemná atmosféra, krásné obrazy paní výtvarnice Muláčkové a velmi milý čajový tovaryš pan Hubert Hátle, který nám nabídnul horkou belgickou čokoládu a samozřejmě i čaj. Na programu byla také tombola a výtěžek celé této akce putoval na podporu Neratovských andělů a Komunitního centra pro dospělé autisty. Kromě krásných keramických „lístků“ do tomboly (které nám zůstaly na památku), jsme si odnesli i hlavní výhru a užili jsme si moc příjemné chvíle.

Děkujeme za pozvání!! Žákyně a žáci 4., 6. a 7. ročníků.

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »