Astronomická přednáška.

Kategorie:
Publikováno: 29.5.2015
Autor: pz

Je ve vesmíru voda? Jsou i další obydlené planety? Co jsou černé díry? Co tvoří střed galaxie? …

Astronomická přednáška 15.5.2015

Je ve vesmíru voda? Jsou i další obydlené planety?
Co jsou černé díry? Co tvoří střed galaxie? Jak dlouho by šel Ferda Mravenec ze Země na Měsíc?

Tyto a mnoho dalších zajímavých informací se dozvěděli žáci 1. ročníku, 2. A a žáci 9. ročníku na již druhé přednášce brněnské astrofyzičky Mgr. Lenky Zychové. Děti zhlédly prezentaci o vesmíru blízkém i vzdáleném, doplněnou fotografiemi a krátkými videoprojekcemi, mohli se aktivně účastnit a ptát se na to, co je zajímá. Lenka byla aktivitou dětí mile překvapena a stejně jako ony se určitě těší na pokračování v příštím roce.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky