KONZULTAČNÍ HODINY – MOŽNOST REZERVACE PRO RODIČE

Kategorie:
Publikováno: 26.5.2015
Autor: rk
Vážení rodiče,
nabízíme Vám možnost konzultací, které proběhnou od 9.6. do 11.6. v odpoledních hodinách. V rámci zlepšení komunikace budeme rádi, když přijdete na setkání i se svým dítětem. Využijte přihlašovací systém, který Vám umožní mít předem rezervovaný čas na osobní setkání s pedagogy, objednat se v klidu z domova a přijít do školy přesně na vámi vybraný čas. V seznamu vyučujících najděte toho, ke komu se chcete objednat, klikněte na jeho jméno a postupujte dále podle informací. Přejeme hodně zdaru a děkujeme za spolupráci!!!

UZÁVĚRKA OBJEDNÁVEK NA KONZULTACE JE V PONDĚLÍ 8.6.2015 V 15.00 HODIN !!!
Vedení školy
Možnost rezervace termínu byla uzavřena.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky