Květnové poděkování rodičům.

Kategorie:
Publikováno: 25.5.2015
Autor: rk

Na naší škole je nemálo rodičů, kteří se školou aktivně spolupracují a pomáhají tak zpestřit práci pedagogů a umožnit našim žákům zajímavé zážitky. Ráda bych poděkovala alespoň některým z nich.

  1. Paní Drahomíře Martínkové za zajištění pěkné exkurze žákům třídy 7. B. Měli jsme možnost navštívit hasičskou stanici v Březiněvsi, kde nám místní dobrovolní hasiči pan Jaroslav Penc a Martin Juráš nám věnovali svůj volný čas  a připravili velmi zajímavou exkurzi.
   Umožnili nám prohlídku vybavení hasičských aut a hasičské stanice, předvedli nám plnou výstroj hasiče. Odborný výklad podaný se zaujetím a doplněný názornými ukázkami dokázal strhnout i ty největší zlobily. Pro žáky byla velmi atraktivní i možnost praktického „hašení“, kdy jsme si mohli vyzkoušet práci s hadicí pod proudem vody.

 

 • Další poděkování patří panu Janu Kolářovi a panu Zdeňku Bártíkovi, kteří opakovaně poskytují bezplatně materiál pro práci ve školních dílnách (dřevo, plechy, atd.).
  Zajištění dostatku jednotného materiálu umožnilo připravit v rámci projektového dne naší školy dílnu Malí řemeslníci. V této dílně si žáci po úvodním seznámení s bezpečností práce a pracovními postupy vyrobili dle vlastní volby model dřevěného nákladního automobilu nebo kočárku a přívěsek z plechu ve tvaru srdce či parníku. Rychlejší děti si v ušetřeném čase zhotovily i jednoduchou loďku.

 

Děkuji všem výše uvedeným za spolupráci

Zdeňka Kamarádová

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »