Květnové poděkování rodičům.

Kategorie:
Publikováno: 25.5.2015
Autor: rk

Na naší škole je nemálo rodičů, kteří se školou aktivně spolupracují a pomáhají tak zpestřit práci pedagogů a umožnit našim žákům zajímavé zážitky. Ráda bych poděkovala alespoň některým z nich.

    1. Paní Drahomíře Martínkové za zajištění pěkné exkurze žákům třídy 7. B. Měli jsme možnost navštívit hasičskou stanici v Březiněvsi, kde nám místní dobrovolní hasiči pan Jaroslav Penc a Martin Juráš nám věnovali svůj volný čas  a připravili velmi zajímavou exkurzi.
      Umožnili nám prohlídku vybavení hasičských aut a hasičské stanice, předvedli nám plnou výstroj hasiče. Odborný výklad podaný se zaujetím a doplněný názornými ukázkami dokázal strhnout i ty největší zlobily. Pro žáky byla velmi atraktivní i možnost praktického „hašení“, kdy jsme si mohli vyzkoušet práci s hadicí pod proudem vody.

 

  • Další poděkování patří panu Janu Kolářovi a panu Zdeňku Bártíkovi, kteří opakovaně poskytují bezplatně materiál pro práci ve školních dílnách (dřevo, plechy, atd.).
    Zajištění dostatku jednotného materiálu umožnilo připravit v rámci projektového dne naší školy dílnu Malí řemeslníci. V této dílně si žáci po úvodním seznámení s bezpečností práce a pracovními postupy vyrobili dle vlastní volby model dřevěného nákladního automobilu nebo kočárku a přívěsek z plechu ve tvaru srdce či parníku. Rychlejší děti si v ušetřeném čase zhotovily i jednoduchou loďku.

 

Děkuji všem výše uvedeným za spolupráci

Zdeňka Kamarádová

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky