Vzducholoď přání

Kategorie:
Publikováno: 14.11.2014
Autor: pz

Aktuální projekt naší školy – VZDUCHOLOĎ PŘÁNÍ. viz dále…

Školní projekt „Vzducholoď splněných přání“

http://vzducholod.andelsko.cz/jak-se-stavi/

V letošním školním roce probíhá tento projekt pod vedením profesionální výtvarnice paní Muláčkové a za technické podpory pana Muláčka.
Žáci několika tříd 1. i 2. stupně postupně vyrobili pěknou vzducholoď, která bude nainstalována do vestibulu školy a na svém trupu ponese přání všech žáků.
Zvláštní poděkování patří všem zúčastněným v projektu, paní učitelce Sedláčkové za první impulz a také našim rodičům za finanční podporu z fondu SRPŠ.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »