Oslava 40. výročí založení školy ve čtvrtek 4. 12. 2014.

Kategorie:
Publikováno: 12.11.2014
Autor: pz

ZŠ a MŠ Ústavní zve na oslavu 40. výročí založení ZŠ Ústavní, Praha 8, která se uskuteční ve čtvrtek 4. 12. 2014 od 14.00 do 18.00 hodin. – prohlídka nově zrekonstruované budovy – výstava školních kronik 1939-2014! atd…….. Srdečně Vás zve vedení školy, učitelé, žáci a všichni zaměstnanci. Podrobně uvnitř oznámení…klikněte na nadpis.

Vážení rodiče a přátelé školy!

ZŠ a MŠ Ústavní si Vás dovoluje pozvat na společenské odpoledne a podvečer ke 40. výročí založení ZŠ Ústavní, která se uskuteční v prostorách školy ve čtvrtek 4. 12. 2014 od 14.00 do 18.00 hodin.

Na co se můžete například těšit?

– prohlídka nově zrekonstruované budovy

– setkání bývalých zaměstnanců a přátel školy

– výstava starých bohnických školních kronik od roku 1939 do současnosti – ZŠ Ústavní je přímou pokračovatelkou školních tradic v Bohnicích

– výtvarné dílny

– hudební maraton

– vystoupení malých i velkých zpěváků

– divadelní představení v českém i anglickém jazyce

– chemické a fyzikální hokusy – pokusy

– výuka orientálních tanců

– soutěže, kvízy všeho druhu

– sportovní klání rodičů a dětí

– příprava pokrmů

– IT testy pro rodiče a veřejnost

  ………a další kulturní a společenské zážitky!!!

Chybět nebude ani tombola a občerstvení, opékání špekáčků!


Srdečně zve všechny hosty a zájemce vedení školy, učitelé, žáci a všichni zaměstnanci ZŠ a MŠ Ústavní, Hlivická 1/400, Praha 8 – Bohnice.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »