Oslava 40. výročí založení školy ve čtvrtek 4. 12. 2014.

Publikováno: 12.11.2014

ZŠ a MŠ Ústavní zve na oslavu 40. výročí založení ZŠ Ústavní, Praha 8, která se uskuteční ve čtvrtek 4. 12. 2014 od 14.00 do 18.00 hodin. – prohlídka nově zrekonstruované budovy – výstava školních kronik 1939-2014! atd…….. Srdečně Vás zve vedení školy, učitelé, žáci a všichni zaměstnanci. Podrobně uvnitř oznámení…klikněte na nadpis.

Vážení rodiče a přátelé školy!

ZŠ a MŠ Ústavní si Vás dovoluje pozvat na společenské odpoledne a podvečer ke 40. výročí založení ZŠ Ústavní, která se uskuteční v prostorách školy ve čtvrtek 4. 12. 2014 od 14.00 do 18.00 hodin.

Na co se můžete například těšit?

– prohlídka nově zrekonstruované budovy

– setkání bývalých zaměstnanců a přátel školy

– výstava starých bohnických školních kronik od roku 1939 do současnosti – ZŠ Ústavní je přímou pokračovatelkou školních tradic v Bohnicích

– výtvarné dílny

– hudební maraton

– vystoupení malých i velkých zpěváků

– divadelní představení v českém i anglickém jazyce

– chemické a fyzikální hokusy – pokusy

– výuka orientálních tanců

– soutěže, kvízy všeho druhu

– sportovní klání rodičů a dětí

– příprava pokrmů

– IT testy pro rodiče a veřejnost

………a další kulturní a společenské zážitky!!!

Chybět nebude ani tombola a občerstvení, opékání špekáčků!

Srdečně zve všechny hosty a zájemce vedení školy, učitelé, žáci a všichni zaměstnanci ZŠ a MŠ Ústavní, Hlivická 1/400, Praha 8 – Bohnice.