Pondělí 1. 9. 2014

Kategorie:
Publikováno: 27.8.2014
Autor: pz

Vážení rodiče, milí žáci. V pondělí 1.9.2014 zahajujeme nový školní rok tak, jak bylo vždy zvykem. Po celoroční stavbě jsme se konečně dočkali ukončení prací a doufáme i klidu na práci.

2. – 9. ročníky se sejdou v 7.45 před hlavní budovou, bez přezouvání, bez tašek. Třídní učitelé si je vyzvednou a odvedou do třídy. Konec vyučování cca v 8.45 hod. Školní jídelna vaří od 10.00 do 12.00 hod.
1. třídy s rodiči se sejdou v 8.20 hod. před budovou a společně se přesunou do atria a potom do tříd. Také bez přezouvání a bez tašek. Konec cca v 9.30 hod.
Školní družina je otevřena od 6.30 do 17.10 hod.
Celý týden je ve škole pouze dopolední vyučování.
Šatní skříňky budou přiděleny žákům 3.-9. ročníků co nejdříve, podle aktuálního počtu dětí.
1. třídy mají skříňky u tříd, 2. ročník na Bendovce.

Přejeme všem žákům a rodičům klidný a úspěšný školní rok!!
Ještě znovu připomínáme:

Rodičům budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, ještě jednou děkujeme za důvěru, že jste si vybrali naši školu. Vstup do školy je velkým krokem Vašeho dítěte a důležitým mezníkem pro Vás rodiče. Pro ulehčení a snadnější komunikaci mezi námi navzájem jsou zde některé informace:

DŮLEŽITÉ KONTAKTY:

hospodářka školy, zástupci ředitele                                                         233 550 282

ředitel školy       233 550 284

školní jídelna      233 556 894

šk. družina         233 55 11 70

www.zs-ustavni.cz

e-mail: skola@zs-ustavni.cz

zastupkyne@zs-ustavni.cz

 CO  NEKUPOVAT  DO 1. TŘÍDY – ZAJISTÍ ŠKOLA:

Veškeré učebnice a sešity, pero Tornádo, zmizík, 2 nelámavé trojhranné tužky, vodové barvy, voskovky, číslice, kulatý štětec č. 10 apod.

 CO KOUPIT  PŘED VSTUPEM  DO ŠKOLY:

školní tašku (dbejte na bezpečnost, lehkost a  pevnost, měly by  se do ní vejít desky na sešity)

penál,  pastelky (všechny barvy, vhodné jsou nelámavé trojhranné), ořezávátko se zásobníkem, gumu, dětské  nůžky s kulatou špičkou, lepidlo, tyčinku, plastelínu, plastovou podložku na modelování,desky na sešity, 1 sadu barevných papírů, pravítko 15 cm, desky na číslice, černý fix, kulatý, štětec č. 6, plochý štětec č. 12, papírové hodiny

věci na tělocvik – oblečení a sport. obuv do tělocvičny,oblečení a sport. obuv na ven, střední míček,  švihadlo,pracovní oděv na pracovní činnosti (starší triko s dlouhým rukávem)

přezůvky do školy, ručník s poutkem, 1 balení papírových utěrek, 1 krabičku papírovýchkapesníků, krabici na výtvarné pomůcky (kufřík, plastový box s víkem) max. rozměr 32 cm krát 23 cm

Další pomůcky jako např. obaly na sešity pořiďte až začátkem školního roku po poradě s paní učitelkou.

ZAŘAZENÍ DO 1. TŘÍD:

Snažíme se rozdělit děti s nejlepším svědomím podle vyzkoušených kriterií. Vždy je pro nás rozhodující i   Vaše přání s ohledem na kamarády apod., které uvádíte  v den zápisu nebo v průběhu jara. Po zveřejnění seznamů již není možná jakákoliv změna.

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN:

Pokud máte možnost, prožijte si tento sváteční den spolu se svým dítětem. Přijďte nejpozději v 8.20 hodin před budovu školy, společné uvítání všech prvňáčků je v atriu naší školy. Poté si své školáky odvedou paní učitelky do tříd, kam můžete jít společně s nimi.

Milí rodiče,

již před vstupem Vašeho dítěte  do školy i v průběhu školního roku sledujte naše webové stránky.

Případné nejasnosti a dotazy volejte na výše uvedené telefony, rádi vše zodpovíme, neboť nám záleží na dobrém vztahu mezi Vámi a naší školou. Naším přáním a cílem je spokojené a šťastné dítě, které bude i po letech vzpomínat na školu s láskou a bude se k nám i v dospělosti rádo vracet.

                                                                                                Vedení školy

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky