Den s hasiči.

Kategorie:
Publikováno: 23.6.2014
Autor: pz

Ve čtvrtek 19. června 2014 se před naší školou sešly sbory dobrovolných hasičů z Ďáblic a Satalic.

Den s hasiči

Ve čtvrtek 19. června 2014 se před naší školou sešly sbory dobrovolných hasičů z Ďáblic a Satalic. Hasiči pro děti připravili nabitý program s ukázkou skutečného zásahu na hořící kontejner, prohlídkou techniky a vybavení hasičských aut. Do těch měli malí i velcí zvědavci možnost nahlédnout. Někteří neváhali vylézt i na obslužnou střechu hasičského auta a prozkoumat, co je zde uloženo.

Také děti mohly vyzkoušet obsluhu džberové stříkačky a hasit „hořící domeček“. Největší úspěch u dětí i dospělých mělo tradiční stříkání pěny, ve které se všichni patřičně vyřádili (použita byla koupelová pěna a děti byly následně osprchovány).

Den s hasiči se setkal s velkým ohlasem, každý se něčemu přiučil a užil si spoustu zábavy.

Věříme, že se podobné akce podaří uskutečnit i v dalších letech.

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »