Den s hasiči.

Kategorie:
Publikováno: 23.6.2014
Autor: pz

Ve čtvrtek 19. června 2014 se před naší školou sešly sbory dobrovolných hasičů z Ďáblic a Satalic.

Den s hasiči

Ve čtvrtek 19. června 2014 se před naší školou sešly sbory dobrovolných hasičů z Ďáblic a Satalic. Hasiči pro děti připravili nabitý program s ukázkou skutečného zásahu na hořící kontejner, prohlídkou techniky a vybavení hasičských aut. Do těch měli malí i velcí zvědavci možnost nahlédnout. Někteří neváhali vylézt i na obslužnou střechu hasičského auta a prozkoumat, co je zde uloženo.

Také děti mohly vyzkoušet obsluhu džberové stříkačky a hasit „hořící domeček“. Největší úspěch u dětí i dospělých mělo tradiční stříkání pěny, ve které se všichni patřičně vyřádili (použita byla koupelová pěna a děti byly následně osprchovány).

Den s hasiči se setkal s velkým ohlasem, každý se něčemu přiučil a užil si spoustu zábavy.

Věříme, že se podobné akce podaří uskutečnit i v dalších letech.

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky