Rodičům budoucích prvňáčků

Publikováno: 20.6.2014

Vážení rodiče, ještě jednou děkujeme za důvěru, že jste si vybrali naši školu. Vstup do školy je velkým krokem Vašeho dítěte a důležitým mezníkem pro Vás rodiče. Pro ulehčení a snadnější komunikaci mezi námi navzájem jsou zde některé informace: Klikněte na nadpis.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY:

hospodářka školy, zástupci ředitele 233 550 282

ředitel
školy 233 550

školní
jídelna 233 556 894

www.zs-ustavni.cz e-mail: skola@zs-
ustavni.cz

CO NEKUPOVAT DO
1. TŘÍDY – ZAJISTÍ ŠKOLA:

Veškeré učebnice a sešity, pero Tornádo,
zmizík, 2 nelámavé trojhranné tužky, vodové barvy, voskovky,
číslice, kulatý štětec č. 10 apod.

CO KOUPIT PŘED VSTUPEM DO ŠKOLY:

školní tašku (dbejte na bezpečnost, lehkost a pevnost, měly by se do ní vejít desky  na sešity)

penál, pastelky (všechny barvy, vhodné jsou nelámavé trojhranné), ořezávátko se zásobníkem, gumu, dětské nůžky s kulatou špičkou, lepidlo, tyčinku, plastelínu,
plastovou podložku na modelování,desky na sešity, 1 sadu barevných papírů,
pravítko 15 cm, desky na číslice, černý fix, kulatý, štětec č. 6, plochý štětec
č. 12, papírové hodiny

věci na tělocvik – oblečení a sport. obuv do tělocvičny,oblečení a sport. obuv na  ven, střední míček, švihadlo,pracovní oděv na pracovní činnosti (starší triko s dlouhým rukávem)

přezůvky do školy, ručník s poutkem, 1 balení papírových utěrek, 1 krabičku papírovýchkapesníků, krabici na výtvarné pomůcky (kufřík, plastový box s víkem) max. rozměr 32 cm krát 23 cm

Další pomůcky jako např. obaly na sešity pořiďte až začátkem školního roku po poradě s paní učitelkou.

ZAŘAZENÍ DO 1. TŘÍD:

Snažíme se rozdělit děti s nejlepším svědomím podle vyzkoušených kriterií. Vždy je pro nás rozhodující i Vaše přání s ohledem na kamarády apod., které uvádíte v den zápisu nebo v průběhu jara. Po zveřejnění seznamů již není možná jakákoliv změna.

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN:

Pokud máte možnost, prožijte si tento sváteční den spolu se svým dítětem. Přijďte
nejpozději v 8.20 hodin před budovu školy, společné uvítání všech prvňáčků je
v atriu naší školy. Poté si své školáky odvedou paní učitelky do
tříd, kam můžete jít společně s nimi.

Milí rodiče,

již před vstupem Vašeho dítěte do školy i v průběhu školního roku
sledujte naše webové stránky.

Případné nejasnosti a dotazy volejte na výše uvedené telefony, rádi vše zodpovíme, neboť nám záleží na dobrém vztahu mezi Vámi a naší školou. Naším přáním a cílem je spokojené a šťastné dítě, které bude i po letech vzpomínat na školu s láskou a bude se k nám i v dospělosti rádo vracet.