Lyžařský kurz 2014 Krkonoše

Kategorie:
Publikováno: 6.3.2014
Autor: pz

Odjezd na lyžařský výcvikový kurz 2014 je v pondělí 10.3.2014 v 7.30 hod. od školy. Návrat ke škole v pátek 14.3.2014 cca v 14.30 – 15.00 hod. Poměrnou část – dle aktuální ceny skipasů – dotuje žákům Rada rodičů SRPŠ. Děkujeme! Přejeme všem účastníkům jenom dobré zážitky z předjarního lyžování a všem návrat ve zdraví! Nezapomeňte, prosím, přinést ráno k autobusu požadované doklady, bez kterých nemůže dítě odjet!

Děkujeme rodičům žáků za důvěru a spolupráci se školou, přejeme si, aby se děti chovaly na horách slušně a hlavně ukázněně, abychom je ve zdraví mohli zase předat rodičům! Všichni dospělí v zájezdu budou dělat samozřejmě maximum pro to, aby se děti opravdu něco na horách naučily a aby si letošního vzácného sněhu užily. V doprovodném týmu je i profesionální zdravotník.

Ubytování:

Hotel Esprit (ex St.Peter Hotel) *** Špindlerův Mlýn (543 51): Hotely: Špindlerův Mlýn – Spindleruv Mlyn.com

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky