Za vůní perníčků…

Kategorie:
Publikováno: 9.12.2013
Autor: pz

Dne 15.listopadu 2013 jela naše třída 8. B spolu s 1. A a několika žáky 6. A na výlet s cestovní kanceláří CK 2 do vesničky Počepice, kde se vyrábějí perníky různých druhů a barev.

Za vůní perníčků s prvňáčky

Dne 15.listopadu 2013 jela naše třída 8. B spolu s 1. A a několika žáky 6. A na výlet s cestovní kanceláří CK 2 do vesničky Počepice, kde se vyrábějí perníky různých druhů a barev. Během výletu dostali osmáci a šesťáci na starost děti z 1. A. Ty byly velmi spokojené, my velcí jsme jim pomáhali například s nákupy a starali jsme se o jejich pohodu. Dozvěděli jsme se mnoho nového o výrobě a zdobení perníků, měli jsme i možnost si zdobení sami vyzkoušet. Nám i paní učitelkám se výlet velmi líbil a děkujeme CK 2 za krásně prožitý den.

Odkaz na webové stránky: http://ck2.cz/pro-skoly/vylety-a-exkurze/14.php

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky