Hrdličkovo muzeum člověka.

Kategorie:
Publikováno: 26.11.2013
Autor: pz

Dne 21. 11. 2013 byla třída 8.B na prohlídce Hrdličkova muzea, Přírodovědecká fakulta UK.
Dne 21. 11. 2013 byla třída 8.B na prohlídce Hrdličkova muzea – Hrdličkovo muzeum, Přírodovědecká fakulta UK v Praze 2. Viděli jsme zde světové unikáty jako jsou : mumie, kostry člověka i různých živočichů a to vše s výkladem. Kostry člověka a kosterní pozůstatky sahaly až do doby kamenné. Z koster živočichů jsme viděli třeba kostru gorily a nebo krtka. Zajímavé byly: zárodky (embrya) dnešních dětí či růstové vady člověka.

Velmi se nám líbil výklad, který podávala vzdělaná studentka fakulty a nádherné kostry, kosti a mumie. Tento výlet neměl žádnou chybu.

                    Zapsal    Daniel Ryjant z třídy 8.B

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky