Den otevřených dveří v ZŠ. Konzultace pro rodiče ZŠ.

Kategorie:
Publikováno: 4.1.2013
Autor: pz

Středa 9.1. – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – viz dále a ve čtvrtek 10.1. jsou KONZULTACE PRO RODIČE 17.00-19.00!!

Základní škola a mateřská škola Ústavní

DEN  OTEVŘENÝCH  DVEŘÍ V ZŠ – středa 9. 1. 2013

Program dopoledne:

9.00– 10.15 hodin     ukázka výuky v 1. třídách

10.30 hodin                informace vedení školy pro rodiče v posluchárně

Dopoledne jsou otevřené naše 1. třídy, kde bude probíhat běžná výuka. Tak si mohou budoucí prvňáčci i jejich rodiče udělat představu o průběhu jedné hodiny nebo dvou vyučovacích hodin.

V posluchárně  bude dále informační schůzka s rodiči budoucích prvňáčků a vedení školy – informace o zápisu do 1. tříd, o chodu školy, školní družiny, volnočasových  aktivitách, zodpovězení případných dotazů atd.

Nabízíme i možnost prohlídky budovy, počítačové učebny, heren školní družiny atd. V tomto případě se hostů ujmou žáci 9. tříd.

Program odpoledne:

16.30 hodin  další setkání vedení školy s rodiči – informace o škole

Informační schůzka je určena všem rodičům, kteří se nemohou dostavit dopoledne.

Všichni jste srdečně zváni!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »