Konzultační hodiny a volby do školské rady.

Kategorie:
Publikováno: 12.12.2011
Autor: ZSuManager

Volba jednoho rodiče do školské rady dle zákona 561/04 proběhne v hlavní budově ZŠ a v budově Na Bendovce ve čtvrtek 12.1. 2012 v době řádných KONZULTAČNÍCH HODIN – 17.00 – 19.00 hod. Na obdrženém volebním lístku označí rodič na místě jednoho kandidáta z řad přihlášených rodičů. Děkujeme předem všem za spolupráci!! Ředitelství školy.

Vyzýváme rodiče, kzeří by měli zájem o práci zástupce rodičů naší školy ve školské radě naší školy dle školského zákona a chtěli kandidovat ve volbách, aby se přihlásili jakýmkoliv způsobem na ředitelství školy. A to nejpozději do data 6.1.2012 !! Volební komise.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »