Vlakem Regio – Jet na Moravu a zpět !!

Kategorie:
Publikováno: 27.9.2011
Autor: pz

V pátek 23.září 2011 jsme v počtu 42 spravedlivě vylosovaných dětí a tři dospělých vyrazili na výlet speciálním vlakem REGIO JET do Olomouce a potom zase zpět.

Ráno nás na Hlavním nádraží vítá delegát firmy Regio Jet a uvádí nás na naše místa. Vlak je žlutý a krásný. Jede tiše a rychle , stevardi rozvážejí občerstvení a za chvíli , v 10.00, jsme v Olomouci… Máme celý den pro sebe, vlak jede dál až do Ostravy, ale my jsme si vybrali Olomouc. Projdeme celé město, vidíme katedrálu sv. Václava a také na slavný Svatý Kopeček vyjedeme.Pak ještě Aquapark a trochu zábavy a už nám to jede domů. Ve 21.30 jsme opět v Praze. Krásný výlet, moc!!! Děkujeme pořadatelům a panu řediteli za možnost zdarma se účastnit. Mnozí z nás jeli vlakem poprvé po letech nebo úplně … Pan ředitel děkuje kolegyním za dobrovolný doprovod dětí a dětem za vzornou reprezentaci školy. Hezký začátek školního roku!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky