Vlakem Regio – Jet na Moravu a zpět !!

Kategorie:
Publikováno: 27.9.2011
Autor: pz

V pátek 23.září 2011 jsme v počtu 42 spravedlivě vylosovaných dětí a tři dospělých vyrazili na výlet speciálním vlakem REGIO JET do Olomouce a potom zase zpět.

Ráno nás na Hlavním nádraží vítá delegát firmy Regio Jet a uvádí nás na naše místa. Vlak je žlutý a krásný. Jede tiše a rychle , stevardi rozvážejí občerstvení a za chvíli , v 10.00, jsme v Olomouci… Máme celý den pro sebe, vlak jede dál až do Ostravy, ale my jsme si vybrali Olomouc. Projdeme celé město, vidíme katedrálu sv. Václava a také na slavný Svatý Kopeček vyjedeme.Pak ještě Aquapark a trochu zábavy a už nám to jede domů. Ve 21.30 jsme opět v Praze. Krásný výlet, moc!!! Děkujeme pořadatelům a panu řediteli za možnost zdarma se účastnit. Mnozí z nás jeli vlakem poprvé po letech nebo úplně … Pan ředitel děkuje kolegyním za dobrovolný doprovod dětí a dětem za vzornou reprezentaci školy. Hezký začátek školního roku!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »