Den otevřených dveří pro rodiče budoucích prvňáčků

Publikováno: 21.12.2010

Upozorňujeme rodiče žáků budoucích 1. tříd, že plánovaný den otevřených dveří se bude konat u nás v hlavní budově školy dne 5.1.2011. Podrobnosti viz dále…

DEN  OTEVŘENÝCH  DVEŘÍ

středa 5. 1. 2011

9.00– 10.30 hodin     ukázka výuky v 1. třídách, prohlídka školy

10.30 hodin                informace vedení školy pro rodiče v posluchárně

Rodiče se svými dětmi mohou vstupovat dopoledne nebo odpoledne do budovy školy.

Dopoledne jsou otevřené naše 1. třídy, kde bude probíhat běžná výuka. Tak si mohou budoucí prvňáčci i jejich rodiče udělat představu o průběhu jedné hodiny nebo několika hodin.

Nabízíme dále možnost prohlídky budovy, počítačové učebny, heren školní družiny atd. V tomto případě se hostů ujmou žáci 9. tříd.

V posluchárně  bude dále informační schůzka s rodiči budoucích prvňáčků a vedení školy – informace o zápisu do 1. tříd, o chodu školy, školní družiny, volnočasových  aktivitách, zodpovězení případných dotazů atd.

Program odpoledne:

16.30 hodin                další setkání vedení školy s rodiči – informace o škole

Opět proběhne setkání s vedením školy, pro zájemce i prohlídka školní budovy.

Všichni jste srdečně zváni!