Den otevřených dveří pro rodiče budoucích prvňáčků

Kategorie:
Publikováno: 21.12.2010
Autor: pz

Upozorňujeme rodiče žáků budoucích 1. tříd, že plánovaný den otevřených dveří se bude konat u nás v hlavní budově školy dne 5.1.2011. Podrobnosti viz dále…

 

 

DEN  OTEVŘENÝCH  DVEŘÍ

 

středa 5. 1. 2011

9.00– 10.30 hodin     ukázka výuky v 1. třídách, prohlídka školy

10.30 hodin                informace vedení školy pro rodiče v posluchárně

                                                   

Rodiče se svými dětmi mohou vstupovat dopoledne nebo odpoledne do budovy školy.

 Dopoledne jsou otevřené naše 1. třídy, kde bude probíhat běžná výuka. Tak si mohou budoucí prvňáčci i jejich rodiče udělat představu o průběhu jedné hodiny nebo několika hodin.

Nabízíme dále možnost prohlídky budovy, počítačové učebny, heren školní družiny atd. V tomto případě se hostů ujmou žáci 9. tříd.

V posluchárně  bude dále informační schůzka s rodiči budoucích prvňáčků a vedení školy – informace o zápisu do 1. tříd, o chodu školy, školní družiny, volnočasových  aktivitách, zodpovězení případných dotazů atd.

 

Program odpoledne:

      16.30 hodin                další setkání vedení školy s rodiči – informace o škole        

 

Opět proběhne setkání s vedením školy, pro zájemce i prohlídka školní budovy.

 

 

Všichni jste srdečně zváni!

 

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »