Placení složenkou ve školní jídelně ZŠ a gymnázia…

Kategorie:
Publikováno: 30.11.2010
Autor: pz

V příloze najdete úpravu pravidel pro doposud „složenkové“ strávníky školní jídelny.

 

 

 

            Vážení rodiče,  vážení strávníci,

 

na základě Vašich připomínek měníme od 1.1.2011 způsob přihlašování strávníků, kteří stále ještě platí stravné poštovní poukázkou    složenkou.

 

Strávníci již nebudou muset předkládat paní hospodářce v jídelně potvrzení o zaplacení , ale budou automaticky přihlašováni od následujícího dne, kdy  bude platba za obědy na konkrétní měsíc připsána na účet ŠJ .

Z výše uvedeného vyplývá , že pokud si chce strávník objednat na 1.den následujícího měsíce oběd č.2, je potřeba , aby platba došla nejméně 3 dny před koncem měsíce na měsíc následující.

Pokud strávník zaplatí stravné včas a  obědy začátkem měsíce nebude odebírat (nemoc), je nutno obědy odhlásit, jinak obědy propadnou !!

 

S pozdravem                                 vedení  školní  jídelny    a  Gymnázia  Ústavní,  Praha  8.

 

V Praze  30.11.2010.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »