Placení složenkou ve školní jídelně ZŠ a gymnázia…

Publikováno: 30.11.2010

V příloze najdete úpravu pravidel pro doposud „složenkové“ strávníky školní jídelny.

Vážení rodiče,  vážení strávníci,

na základě Vašich připomínek měníme od 1.1.2011 způsob přihlašování strávníků, kteří stále ještě platí stravné poštovní poukázkou    složenkou.

Strávníci již nebudou muset předkládat paní hospodářce v jídelně potvrzení o zaplacení , ale budou automaticky přihlašováni od následujícího dne, kdy  bude platba za obědy na konkrétní měsíc připsána na účet ŠJ .

Z výše uvedeného vyplývá , že pokud si chce strávník objednat na 1.den následujícího měsíce oběd č.2, je potřeba , aby platba došla nejméně 3 dny před koncem měsíce na měsíc následující.

Pokud strávník zaplatí stravné včas a  obědy začátkem měsíce nebude odebírat (nemoc), je nutno obědy odhlásit, jinak obědy propadnou !!

S pozdravem                                 vedení  školní  jídelny    a  Gymnázia  Ústavní,  Praha  8.

V Praze  30.11.2010.