Malí florbalisté ze 2.-3. tříd.

Kategorie:
Publikováno: 18.11.2010
Autor: pz

V příloze krátká zpráva o florbalovém turnaji na Praze – Hájích.

Dobrý večer,
 
chtěl bych tímto krátkým příspěvkem informovat vedení školy o úspěchu mladých florbalistů (žáků 2. a 3. tříd) na florbalovém turnaji ZŠ dne 6.11.2010, který pořádala ZŠ Mendelova na Praze 11-Háje pod vedením našeho trenéra p. Šimona Jiráčka.
 
Naši školáci obsadili krásné 3. místo (o skóre s  druhým týmem) z celkem 5-ti  zúčastněných školních celků těchto mladých florbalistů.
 
V příloze posílám oslavné foto našeho týmu "ZŠ Ústavní" po ukončení tohoto turnaje.
 
S pozdravem

Jiří Maršík – rodič jednoho se zúčastněných školáků

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »