Pohár rozhlasu – lehká atletika

Kategorie:
Publikováno: 13.5.2010
Autor: bk

Naši sportovci se již tradičně zúčastňují lehkoatletických soutěží o Pohár rozhlasu a vždy dosahují dobrých výsledků a výkonů.

Ve dnech 11. a 12.5. se v atletickém areálu ZŠ Mazurská uskutečnilo obvodní kolo Prahy 8  Poháru rozhlasu v lehké atletice. V úterý proběhla soutěž mladších a starších dívek, ve středu je vystřídaly stejné kategorie chlapců.
Mladší dívky v sestavě Andrea Koreňová, Dominika Vondřichová z 6.B, Kristýna Chromová, Denisa Miksová, Sandra Miškovičová, Štěpánka Polidarová, Katka Trsková ze 7.A a Rozálka Hanžlíková ze 7.B, obsadily celkově 6. místo. Rozálka Hanžlíková se umístila na 3. místě v hodu míčkem.
Starší dívky v sestavě Tereza Dvořáková, Tereza Hejhalová z 8.B, Lída Jelínková, Denisa Jenšíková, Sára Kočiščáková, Katka Lehká z 9.A a Monika Růžičková z 9.B, skončily na 5. místě. Katka Lehká získala 3. místo v běhu na 800m a Tereza Dvořáková obsadila 5. místo ve vrhu koulí.
Starší chlapce reprezentovali Milan Barvíř z 8.B, David Brdek, Jarda Dvořák, Patrik Pinkas, Tomáš Večerník z 9.A, Michal Hrouda, Nicholas Gruzdz, Honza Šlapák z 9.B. Chlapci skončili na 6. místě. Honza Šlapák obsadil 3. místo v běhu na 1500m, Nicholas Gruzdz 2. místo ve skoku do dálky, Jarda Dvořák 4. místo ve skoku vysokém a ve štafetě 4x60m chlapci zvítězili!
Nejlépe si vedli mladší chlapci, kteří ve složení Petr Nenadál z 6.A, Tomáš Čedík, Riccardo Ghibellini, Kuba Strádal, Honza Synek, Kryštof Zelený ze 7.A, Michael Virág, Tomáš Vrána, Vláďa Žoltak ze 7.B získali vynikající 2. místo. Tomáš Vrána se umístil na 2. místě v běhu na 1000m, Petr Nenadál na  4. místě ve stejné disciplině, Vláďa Žoltak byl na 2. místě ve skoku dalekém, Míša Virág obsadil 1. místo a Kuba Strádal 2. místo v hodu míčkem a štafeta 4x60m byla druhá.

Všem děkujeme za velmi dobrou reprezentaci !!!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »