Zápis do 1. tříd – pozor, změna ve vydávání ROZHODNUTÍ!!

Kategorie:
Publikováno: 1.3.2010
Autor: pz

Ve středu 10.2.2010 proběhl v naší škole tradiční zápis do 1. tříd. Několika tzv. nespádovým rodičům dle závazných kriterií musíme bohužel odmítnout. Písemná informace o vydávání ROZHODNUTÍ, kterou rodiče obdrželi u zápisu, v tuto chvíli zatím neplatí. Sledujte, prosím, naše webové stránky!! Viz dále…

POZOR – ZMĚNA:

Rozhodnutí o přijetí – nepřijetí si rodiče musejí vyzvednout v týdnu od 1.března do 5. března 2010, v čase 12.00 – 16.00 hodin.

Pokud nemůžete ve výše uvedeném čase, kontaktujte , prosím , zástupce ředitele paní Ivanu Jarkovskou na telefonu 233 55 02 82 nebo emailem zastupkyne@zs-ustavni.cz

Děkujeme za spolupráci!

Děkujeme všem rodičům i dětem za důvěru v naši školu a těšíme se na shledanou!!

                   Ředitelství školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »