Malá kopaná

Kategorie:
Publikováno: 22.10.2009
Autor: bk

Již tradičně dosahuje naše škola velmi dobrých výsledků v malé kopané. Ani tentokrát tomu nebylo jinak.

Dne 5.10. se uskutečnil turnaj základních škol Prahy 8 v malé kopané mladších chlapců. Přihlášeno bylo 12 škol. Zápasy se odehrály ve dvou skupinách, z nichž první tři týmy postupovaly do finálové skupiny. Naši chlapci ,v  sestavě Kuba Kořínek, Petr Novák z 6.B, Tomáš Čedík, Marek Řehoř ze 7.A a Martin Dvořák, Martin Marek, Michael Virág, Tomáš Vrána ze 7.B, svou skupinu suverénně vyhráli se skóre 18:1 a postoupili do finále. Ve finálové skupině chlapci, po 4 výhrách a jedné smolné prohře 0:1, obsadili 1. místo a postoupili do Pražského kola. Pro tyto zápasy byl tým doplněn o Martina Fantu ze 6.A. V Pražském kole chlapci narazili na velmi zdatné soupeře. Většina ostatních škol byla reprezentována žákovskými týmy fotbalových klubů Bohemians, Sparta, Slávia, Aritma a dalších. Chlapci bojovali, mimo jiné, porazili tým Slávie a obsadili velmi pěkné 4. místo ve skupině.
Starší chlapci odehráli svůj turnaj 6.10. ve skupinách a 8.10. ve finálové skupině. Tým v sestavě Vašek Brom, David Brdek, David Černý z 9.A, Nicholas Gruzdz, Dan Rattay, Honza Šlapák z 9.B a Eda Dziak z 8.A rovněž nezklamal. Chlapci postoupili do finálové skupiny a celkově obsadili 2. místo z 19 přihlášených škol Prahy 8. Všem reprezentantům děkujeme a přejeme úspěchy v nadcházejících turnajích v halové kolané.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »