Streetball

Kategorie:
Publikováno: 11.6.2009
Autor: bk

Poslední soutěží v tomto školním roce byl turnaj ve streetballu starších žáků a žákyň

Streetball je hra podobná košíkové, s tím rozdílem, že družstva jsou tříčlenná a hrají na jeden koš podle upravených pravidel basketbalu.
Naše škola vyslala do turnaje po dvou družstvech starších chlapců i děvčat. Družstvo A chlapců i družstvo B dívek obsadila shodně 8. místo. V týmu chlapců byli Sváťa Fedoryk ze 7.A, Honza Kubošek a Honza Novák z 9.A a Filip Hatina z 9.B. Za děvčata nastoupily Tereza Břendová a Olina Ishoeva z 9.A, Sabina Kafkova a Nikola Sekáčová  z 9.B.
Družstvo chlapců B v sestavě Luboš Hrabina z 9.A, Michal Říčař z 9.B, Patrik Pinkas a Tomáš Večerník z 8.A zabojovalo a obsadilo celkově 4. místo.
Dívky z týmu A, ve složení Vendula Bezchlebová z 9.A, Martina Bernardová z 9.B a Martina Mazáčková z 8.B podaly skvělý výkon a obsadily 3. místo.
Pro většinu hráčů i hráček to byla poslední soutěž v barvách naší školy a proto zejména jim, ale i ostatním reprezentantům děkuje.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »