Pohár Českého rozhlasu v lehké atletice

Kategorie:
Publikováno: 11.6.2009
Autor: bk

Skvělého úspěchu dosáhli naši atleti v soutěži, která zahrnuje šest lehkoatletických disciplín. Běhy na 60m, 600/800/1500m (podle věku), skoky do výšky a do dálky, vrh koulí nebo hod míčkem, opět podle věku a štafetu na 4x60m.

Pohár rozhlasu se uskutečnil tradičně na sportovištích ZŠ Mazurská. Obsadili jsme tyto kategorie: dívky mladší, dívky starší a chlapci starší.
V kategorii mladších děvčat nás reprezentovala tato děvčata: Kristýna Chromová, Denisa Miksová a Štěpánka Polidarová z 6.A, Rozálie Hanžlíková, Alice Veselá a Diana Žoltáková z 6.B. Děvčata obsadila pěkné 4. místo. Individuálně se prosadila Rozálka Hanžlíková, která časem 2:09,80 obsadila 2. místo v běhu na 600m.
Starší dívky byly o něco lepší a celkově se umístily na krásném 3. místě. Reprezentovaly nás Lída Jelínková a Zuzana Švecová z 8.A, Sylva Bonczková a Monika Růžičková z 8.B, Vendula Bezchlebová a Sylva Vašutová z 9.A a Martina Bernardová z 9.B. Na 1. místě ve vrhu koulí se umístila Vendula Bezchlebová, výkonem 9,22 m. Martina Bernardová obsadila časem 9,1 s 2. místo v běhu na 60m.
Nejlépe se umístili chlapci, kteří ve své kategorii obsadili skvělé 1. místo. Na tomto úspěchu se podíleli Jarda Dvořák a Tomáš Večerník z 8.A, Ondra Kott a Honza Šlapák z 8.B, Jan Novák a Luboš Hrabina z 9.A, Jakub Kaplan a Michal Říčař z 9.B. Skvělá 1. místa obsadili Honza Novák, vynikajícím časem 7,66 s v běhu na 60m a Michal Říčař, neméně skvělým výsledkem 12,17 m ve vrhu koulí.
Všem reprezentantům za dosažené výsledky děkujeme.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »