Cyklistika

Kategorie:
Publikováno: 11.6.2009
Autor: bk

V Ďáblickém háji se uskutečnila soutěž v cyklistice. Obsadili jsme kategorie mladších a starších chlapců a prakticky jsme neměli konkurenci.

Soutěž v cyklistice se těší mezi žáky velké oblibě. Naše škola vyslala do soutěže dvě družstva a jedno družstvo mimo soutěž. Mimo soutěž startovali z 9.A Vláďa Pazdro, Honza Kořínek a David Trachta.
Mladší chlapci jeli v sestavě Tomáš Čedík, Honza Němeček a Jakub Strádal z 6.A. Družstvo ve své kategorii obsadilo 1. místo a stupně vítězů patřily jenom jim. Na prvních třech místech se seřadili v pořadí Strádal, Čedík, Němeček.
Stejným způsobem ovládli svou kategorii starší chlapci. Startovali v sestavě Ondra Kott z 8.B, Jarda Dvořák a Tomáš Večerník z 8.A. A takové pořadí bylo i na stupních vítězů. Suverénem byl zejména nadějný cyklista Ondra Kott, který své soupeře nechal daleko za sebou.
Všem blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »