Cyklistika

Kategorie:
Publikováno: 11.6.2009
Autor: bk

V Ďáblickém háji se uskutečnila soutěž v cyklistice. Obsadili jsme kategorie mladších a starších chlapců a prakticky jsme neměli konkurenci.

Soutěž v cyklistice se těší mezi žáky velké oblibě. Naše škola vyslala do soutěže dvě družstva a jedno družstvo mimo soutěž. Mimo soutěž startovali z 9.A Vláďa Pazdro, Honza Kořínek a David Trachta.
Mladší chlapci jeli v sestavě Tomáš Čedík, Honza Němeček a Jakub Strádal z 6.A. Družstvo ve své kategorii obsadilo 1. místo a stupně vítězů patřily jenom jim. Na prvních třech místech se seřadili v pořadí Strádal, Čedík, Němeček.
Stejným způsobem ovládli svou kategorii starší chlapci. Startovali v sestavě Ondra Kott z 8.B, Jarda Dvořák a Tomáš Večerník z 8.A. A takové pořadí bylo i na stupních vítězů. Suverénem byl zejména nadějný cyklista Ondra Kott, který své soupeře nechal daleko za sebou.
Všem blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky