Vybíjená

Kategorie:
Publikováno: 11.5.2009
Autor: bk

Začátkem května se uskutečnily turnaje v jednom z nejoblíbenějších školních sportů – vybíjené – pořádané pro 4.+5.tř. a pro 6.třídy.

Soutěž ve vybíjené pro výše uvedené kategorie je pořádáná pod názven "Preventan cup". Obsadili jsme jak kategorie dívek, tak kategorie chlapců. Vzhledem k značnému počtu startujících uvádíme jen ty nejlepší výsledky.
V kategorii 4.-5.tř.  naše děvčata v obvodní soutěži zvítězila a postoupila do krajského kola. Reprezentovaly nás žákyně Lehká a Puciowová ze 4.B, Bayerová z 5.A, Kulhánková, Straková, Borůvková, Pilátová, Hejsková, Reyttová, Vaňková z 5.B a Koreňová z 5.C. Děvčatům blahopřejeme a přejeme jim hodně úspěchů v krajském kole.
V kategorii 6.tř. dosáhli velmi dobrého umístění chlapci, kteří se umístili na 3. místě v obvodním kole. Reprezentovali nás Bělohlávek, Čedík, Ghibellini, Helfer, Strádal, Zelený ze 6.A, Dosoudil, Dvořák, Hájek, Marek, Olžbut, Žolták ze 6.B. I chlapcům blahopřejeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »