Vybíjená

Kategorie:
Publikováno: 11.5.2009
Autor: bk

Začátkem května se uskutečnily turnaje v jednom z nejoblíbenějších školních sportů – vybíjené – pořádané pro 4.+5.tř. a pro 6.třídy.

Soutěž ve vybíjené pro výše uvedené kategorie je pořádáná pod názven "Preventan cup". Obsadili jsme jak kategorie dívek, tak kategorie chlapců. Vzhledem k značnému počtu startujících uvádíme jen ty nejlepší výsledky.
V kategorii 4.-5.tř.  naše děvčata v obvodní soutěži zvítězila a postoupila do krajského kola. Reprezentovaly nás žákyně Lehká a Puciowová ze 4.B, Bayerová z 5.A, Kulhánková, Straková, Borůvková, Pilátová, Hejsková, Reyttová, Vaňková z 5.B a Koreňová z 5.C. Děvčatům blahopřejeme a přejeme jim hodně úspěchů v krajském kole.
V kategorii 6.tř. dosáhli velmi dobrého umístění chlapci, kteří se umístili na 3. místě v obvodním kole. Reprezentovali nás Bělohlávek, Čedík, Ghibellini, Helfer, Strádal, Zelený ze 6.A, Dosoudil, Dvořák, Hájek, Marek, Olžbut, Žolták ze 6.B. I chlapcům blahopřejeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky