LITERÁRNÍ SOUTĚŽ PRO MLADŠÍ ŽÁKY

Kategorie:
Publikováno: 21.4.2009
Autor: ZSuManager

V březnu 2009 tvořili žáci 2. – 5. tříd své první vlastní literární pokusy v rámci školní soutěže „O ZLATÉHO ÚSTAVNÍHO RORÝSE“. Výsledky soutěže najdete v příloze a ukázky vítězných prací v kategorii DOKUMENTY – DOWNLOAD – Sborník literární soutěže. Ceny vítězům předala dne 30.4.2009 spisovatelka paní Ivona Březinová.

Básničky, básně, minipříběhy, pohádečky, pohádky, povídečky, povídky, příběhy na téma  "Zvířata, rostliny, lidé" psaly děti 2. – 5. tříd a nejlepší z nich vybírala vždy dětská porota v každé jednotlivé třídě.

Zde jsou jména vítězných autorů v každém ročníku:

Miroslav Falcmann, 2.A
Daniel Ryjant, 3.C 
Martina Belzová, 4.A
Marek Klofáč, 5.A.

Martina Belzová navíc získala i cenu Sympatie 2009.

Čestná uznání obdrželi:

Matěj Veleba, Anna Fišerová, Tomáš Vítek, Matyáš Křapa, Vojtěch Lejsek, Adam Mustapha, Nikola Štucaurová, Míša Kadlecová, Dominika Martonová, Marek Foldi, Karel Valenta, Tereze Vlnařová, Tereza Černá, Tereza Kaplanová.

Ceny oceněným malým spisovatelům předá dne 30.4.2009 ve škole paní spisovatelka Ivona Březinová, která si také s dětmi popovídá o "spisovatelském řemesle".

Všem účastníkům děkujeme za krásná díla a srdečně blahopřejeme!!

Ředitelství školy.

 

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky