Basketbal

Kategorie:
Publikováno: 25.2.2009
Autor: bk

Do soutěží škol Prahy 8 se zapojili i basketbalisté a basketbalistky.

Začátkem týdne, t.j. v pondělí 23.2.09 a v úterý 24.2.09, se v tělocvičně naší školy uskutečnila obvodní kola basketbalu starších chlapců a starších dívek.
V pondělí chlapci po dvou vítězstvích a třech porážkách obsadili slušné 4. místo. Žádný z našich hráčů není basketbalista a proto jsme s tímto umístěním spokojeni. Reprezentovali nás Michal Hrouda, Daniel Rattay, Honza Šlapák z 8.B, Luboš Hrabina, Honza Kubošek z 9.A, Filip Hatina, Michal Říčař z 9.B.
Mnohem lépe se v úterý dařilo našim děvčatům. Bez porážky zvítězila ve své skupině se skóre 30:4 a postoupila do semifinále. I tam svého soupeře, ZŠ Mazurskou, porazila. Ve finále se dívky utkaly s Gymnáziem Ústavní a po těsné porážce obsadily skvělé 2. místo. Reprezentovaly nás Martina Mazáčková (jediná košíkářka v týmu) z 8.B, Vendula Bezchlebová, Tereza Břendová, Olina Ishoeva, Veronika Havlíková, Lucka Maňkošová z 9.A, Martina Bernardová, Sabina Kafková, Nikola Sekáčová z 9.B. Všem hráčům i hráčkám děkuje za reprezentaci školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »