Krajské kolo v házené

Kategorie:
Publikováno: 5.2.2009
Autor: bk

Po čtyřech přestupech na tratích MHD doputovala děvčata do haly Skandinávia v Ruzyni, aby tam hájila barvy naší školy v krajském finále starších dívek…!!!!

Po podzimním vítězství v obvodním kole se v úterý 27.1.2009 družstvo starších dívek  (8. a 9. tř.) zúčastnilo finálového turnaje krajského kola v házené. V pětičlenném finále se mezi sebou systémem každý s každým utkalo 5 družstev. Kromě našich děvčat zde byly týmy z Prahy 3, 10, 11 a 12. Naše dívky podaly vynikající výkon. Porazily družstvo Prahy 3 vysoko 15:1, družstvo Prahy 11 také vysoko 11:1, nad družstvem Prahy 12 zvítězily 9:3. O první místo se utkaly s týmem Gymnázia Omská P-10, složeném ze samých aktivních házenkářek. Po vyrovnaném boji naše dívky prohrály 7:10 a obsadily vynikající 2. místo. S konečným skóre 42:13 se staly družstvem s nejmenším počtem obdržených branek. Oporami týmu byly naše házenkářky Martina Bernardová, Tereza Břendová a Sylva Bonczková. V brance se opět zaskvěla Vendula Bezchlebová. I ostatní děvčata však podala mimořádně skvělé výkony a zaslouží si uznání. Reprezentovaly nás: Martina Mazáčková a Sylva Bonczková z 8.B, Vendula Bezchlebová a Tereza Břendová z 9.A, Martina Bernardová, Sabina Kafková, Rita Protová a Nikola Sekáčová z 9.B. Všem dívkám děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme jim další sportovní úspěchy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »