VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY , zák. 561/04.

Kategorie:
Publikováno: 24.11.2008
Autor: ZSuManager

Ředitel školy vyhlašuje volby do školské rady dle zákona 561/04. Jednoho zástupce pedagogů si volí všichni pedagogičtí pracovníci, jednoho zástupce nezletilých žáků volí všichni zákonní zástupci našich žáků. Zástupce zřizovatele jmenuje MČ P8. Termíny viz dále.

  Ředitel školy jmenuje přípravný výbor z řad pedagogů pro volby zástupce pedagogů ve složení :

   Renata Skřivanová, vedoucí ŠD,
   Pavel Černý, učitel na 1. stupni,
   Marie Gebauerová, učitelka na 2. stupni.

  Přípravný výbor přijímá návrhy na kandidáty z řad pedagogů do pátku 12.12.2008. Tajné volby proběhnou ve sborovně v úterý 16.12.2008 v čase 8.00 – 16.00.

   Dále výše uvedený přípravný výbor přijímá návrhy na další kandidáty pro zástupce nezletilých žáků, kromě těch, kteří již svoji kandidaturu potvrdili.

 Jsou to:

    Paní Bibiana Fuchsová, současná zástupkyně rodičů,

    paní Lucie Řehořová,

    pan Michal Pivoňka.

 Návrhy na další kandidáty přijímá přípravný výbor nebo vedení školy do pondělí 5.1.2009 včetně.
     
 Tajné volby zástupce nezletilých žáků proběhnou dne 8.1.2009, v čase 17.00 – 19.00 hodin, v době konzultačních hodin pro rodiče.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »