Havárie vody v pátek 3.10.

Kategorie:
Publikováno: 3.10.2008
Autor: pz

Vážení rodiče, zmatky kolem dnešní dopolední odstávky vody v ulicích Hlivická, Lodžská nejsou ani v nejmenším naše vina, vodárenský podnik Veolia se vůbec nenamáhal nám ani sdělit, že plánuje opravu v ulici. To jsme zjistili až ve chvíli, kdy přestala téct voda. Budeme si na toto jednání stěžovat a společně s gymnáziem jednat o náhradě škody na obědech, které nebylo možné dovařit a na interiéru, který byl značně poškozen opětovným nečekaným spuštěním vody…zacházejí s námi hůř jak s dobytkem… Ředitel školy. 3.10.2008

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »