Přespolní běh

Kategorie:
Publikováno: 2.10.2008
Autor: bk

V přespolním běhu jsme obsadili všechny čtyři věkové kategorie a nevedli jsme si špatně.

Ve čtvrtek 2.10.2008 se v Čimické háji uskutečnila soutěž v přespolním běhu. Mladší dívky i starší dívky běžely 1,5 km, mladší chlapci 2 km a starší chlapci 3 km. Startovala 5-ti členná družstva a započítávaly se výsledky nejlepších čtyř závodníků. V kategorii mladších dívek startovaly Simona Ginzelová, Veronika Neužilová, Štěpánka Polidarová ze 6.A a Rozálie Hanžlíková ze 6.B. Děvčata obsadila jako družstvo 5. místo a z jednotlivkyň se Rozálka Hanžlíková umístila na 6. místě.
Starší dívky podaly obětavý výkon a obsadily skvělé 3. místo. Startovaly Laďka Jeřábková (vynikající 2. místo), Monika Růžičková (13. místo) z 8.B, Sára Kočiščáková (18. místo) z 8.A, Martina Bernardová (11. místo) z 9.B a Vendula Bezchlebová (20. místo) z 9.A.
Mladší chlapce reprezentovali

Tomáš Čedík, Marek Řehoř z 6.A a Martin Marek, Tomáš Vrána z 6.B. Jako družstvo se umístili na 5. místě. Z jednotlivců byli nejlepší Tomáš Vrána na 3. místě a Martin Marek na 9. místě.
Starší chlapci ve složení Luboš Hrabina, Honza Kubošek, Honza Novák z 9.AOndra Kott a Honza Šlapák z 8.B. Nejlépe se umístil Honza Šlapák na 7. místě a Ondra Kott na 14. místě.
Všem sportovcům děkujeme a přejeme úspěchy v dalších soutěžích.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky