Atletický čtyřboj

Kategorie:
Publikováno: 2.10.2008
Autor: bk

Sportovní rok 2008/2009 začal netradičně atletickým čtyřbojem.

Do soutěže starších chlapců se přihlásilo 8 škol z našeho obvodu. Soutěž proběhla 22.9.2008 v areálu ZŠ Mazurská. Naší školu reprezentovali Luboš Hrabina a Honza Novák z 9.A, Jarda Dvořák z 8.A, Michal Hrouda a Honza Šlapák z 8.B. V silné konkurenci obsadili chlapci jako družstvo 5. místo. Z výkonu jednotlivců uvádíme 2. místo Honzy Nováka v běhu na 60m, 4. místo v hodu kriketovým míčkem a 7. místo ve skoku do dálky. V běhu na 1000m obsadil Luboš Hrabina 7. místo.
Soutěž starších dívek proběhla 25.9.2008. Naše děvčata startovala ve složení Vendula Bezchlebová z 9.A, Lída Jelínková, Denisa Jenšíková, Sára Kočiščáková z 8.A a Monika Růžičková z 8.B. Dívky obsadily jako družstvo pěkné 3. místo. Z jednotlivkyň se umístila Vendula Bezchlebová na 2.-3. místě v běhu na 60m a na 2. místě ve vrhu koulí. Monika Růžičková byla rovněž na 2.-3. místě v běhu na 60m a na 2. místě ve skoku do dálky. Všem sportovcům děkujeme a blahopřejeme.                       

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »