Celkové výsledky sportovních soutěží škol obvodu Praha 8

Kategorie:
Publikováno: 18.6.2008
Autor: bk

Ve školním roce 2007/2008 se obvodních sportovních soutěží „POPRASK“ (Pohár pražských škol), pořádaných DDM Praha 8, zúčastnilo 18 škol.

Žáci a studenti škol z obvodu Prahy 8 se mezi sebou utkávají v těchto soutěžích:

přespolní běh, softball, házená, atletický čtyřboj, malá kopaná, stolní tenis, halová kopaná, florbal, přehazovaná, basketbal, volejbal, streetball, McDonald´s cup (kopaná mladších dětí), Pohár rozhlasu v LA a vybíjené.

Naši sportovci se již tradičně umisťují na předních místech.

Letos jsme v pěti věkových kategorích 5x obsadili 1.
místo, 5x jsme byli druzí a 9x jsme se umístili na 3. místě.
Celkově jsme mezi 18 školami obsadili velmi pěkné
3. místo (158 bodů).

V Praze 8 letos zvítězila ZŠ Mazurská (200 bodů), která obsadila všechny soutěže ve všech kategoriích (my o 4 kategorie méně), na 2. místě se umístila ZŠ Žernosecká (163 bodů), která nás tedy předstihla o pouhých pět bodů, 4. místo obsadila ZŠ Libčická (102 bodů), což je již značný odstup a stejně jsou na tom všechny ostatní školy ( nejméně ZŠ Burešova 18 bodů , Gymnázium Ústavní 62 bodů).

Chtěli bychom na závěr poděkovat nejen sportovcům, ale i učitelům tělocviku, rozhodčím a panu Davidu Vorlovi z DDM Praha 8, který všechny soutěže perfektně připravil a řídil.
Všichni se již těšíme na novou sezónu 2008/2009.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky