Anglie 2008.

Kategorie:
Publikováno: 13.6.2008
Autor: ZSuManager

V týdnu od 31.5. do 6.6.2008 jsme opět tradičně pobývali v Anglii, tentokrát jsme zde i chodili do školy!! Stihli jsme ale vidět i zažít i mnoho dalších věcí…

Bylo nás 30 žáků z naší školy a 15 ze ZŠ U Školské zahrady v Kobylisích. Dobře jsme si spolu rozuměli! Na fotečkách se můžete podívat, jak tam bylo.

Nad ránem nás uvítalo anglické pobřeží v Doweru v modravém oparu. Cesta obřím trajektem přes Kanál je vždy zajímavá. Ráno v neděli jsme už byli v Londýně, ještě zpola spícím. večer už jsme bydleli v rodinách, letos v pěkné čtvrti Wellington. Tam jsme i ráno vyrazili do školy TRINITY CENTRE. Učili jsme vždy od 9 do 12 hodin ve třech různých skupinách s místními učiteli a museli jsme hodně mluvit.

Odpoledne jsme jezdili na poznávací výlety.

Viděli jsme tradiční místa v Londýně, svezli jsme se na obřím LONDON EYE, byli jsme v Legolandu, v Oxfordu, v Hyde Parku jsme se účastnili tradiční veřejné diskuze, prolezli jsme válečný křižník Belfast, kotvící na Temži v Londýně atdatd…Poslední den jsme dopluli lodí do Greenwiche na NULTÝ POLEDNÍK a pak už večer tunelem pod Kanálem bez vystupování domů. Celou noc jsme spali.

Děkujeme průvodkyni CK Školní zájezdy z Brna, paní Lence, za příjemnou a kvalitní práci a paním učitelkám Jarkovské, Jirkovské a Kadlecové za trpělivost s námi, občas rozjívenými čecháčky ve staré dobré pohodové Anglii.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky