Pohár rozhlasu – lehká atletika

Kategorie:
Publikováno: 26.5.2008
Autor: bk

V polovině května se v areálu ZŠ Mazurská uskutečnil tradiční Pohár rozhlasu v lehké atletice. Naší školu reprezentovali mladší chlapci a dívky, a starší děvčata.

Družstvo chlapců startovalo ve složení:
Jarda Dvořák ze 7.A, Honza Šlapák, Ondra Kott, Matěj Macháček, Michal Hrouda a Robert Skribuckij ze 7.B. Chlapci obsadili celkově 2. místo. Z jednotlivců se nejlépe umístili Honza Šlapák1. místo v běhu na 1000 m, 2. místo v běhu na 60 m a byl členem štafety na 4×60 m, která obsadila 2. místo. Jarda Dvořák získal 1. místo v hodu míčkem, Ondra Kott se umístil na 2. místě v běhu na 1000 m a byl členem štafety. Ve štafetě dále startovali Michal Hrouda a Robert Skribuckij.

V kategorii mladších dívek, které obsadily celkově 4. místo, nás reprezentovaly:
Lída Jelínková, Sára Kočiščáková, Katka Lehká a Bára Palková ze 7.A, Sylva Bonczková, Míša Havelková, Laďka Jeřábková a ze Monika Růžičková7.B. Z jednotlivkyň se nejlépe umístily Laďka Jeřábková na 1. místě v běhu na 600 m, Bára Palková na 5. místě v hodu míčkem, na Katka Lehká na 3. místě v běhu na 600m a na Monika Růžičková na 4. místě v dálce.

Starší dívky v oslabené sestavě, (Martina Bernardová – nemoc), zabojovaly a obsadily skvělé 3. místo. Reprezentovaly nás:
Vendula Bezchlebová z 8.A, zároveň získala 2. místo v běhu na 60 m, Kristýnka Píštěková a Nikola Sekáčová z 8.B, Eliška Fialová z 9.A a Dominika Ščučková z 9.B.

Všem reprezentantům a reprezentantkám děkujeme za skvělé výkony a přejeme jim další úspěchy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky