Veletrh Svět knihy na Výstavišti.

Kategorie:
Publikováno: 27.4.2008
Autor: pz

V pátek 25.4.2008 se 7.B vydala na mezinárodní veletrh Svět knihy na Výstaviště do Holešovic.

Zažili jsme zde soutěžení s encyklopedií Co, jak, proč, setkání s panem Dušanem Karpatským, autorem knihy Labyrint literatury, s paní Pavlou Louckou, autorkou knihy Dech, duch a duše češtiny a s protagonisty televizního pořadu O češtině Alešem Cibulkou, Ivanou Andrlovou a také se Zdeňkem Svěrákem. Zbytek času jsme věnovali prohlížení spousty krásných knížek z českých i zahraničních nakladatelství. Děkujeme paní učitelce Blance Fajkusové za zajímavé dopoledne. 7.B.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »