HÁZENÁ mladších žáků

Kategorie:
Publikováno: 25.4.2008
Autor: bk

Házená patří k tradičním sportům na naší škole. V minulých létech byly úspěšné starší kategorie, zejména dívky. Letos se k nim přiřadili i mladší reprezentanti.

Ve dnech 22.4. a 23.4.2008 se na hřišti ZŠ Molákova uskutečnily turnaje v házené kategorie mladšího žactva. V úterý, za velmi nepříznivého počasí, nastoupila ke svému turnaji děvčata. Ačkoli byly v týmu jen tři hráčky s házenkářskými zkušenostmi, podaly všechny dívky velmi dobré výkony a obsadily celkově 3. místo. Reprezentovala nás tato děvčata: Lída Jelínková, Helena Stará, Adéla Syslová, Sára Kočiščáková, Adéla Bartošová ze 7.A, Monika Růžičková, Sylva Bonczková a Míša Havelková ze 7.B.
Ve středu se uskutečnil turnaj chlapců. Ti již měli pěkné počasí a to mělo zřejmě vliv i na jejich hru. Chlapci se totiž umístili na 1. místě. Jedinými hazenkáři v týmu byli Michal Plesl ze 6.A a Michal Němec ze 6.B. Oba byli nejlepšími hráči i střelci turnaje. Na netradičním postu brankáře se skvělým výkonem blýskl Vašek Brom, jinak fotbalista, ze 7.A. Dále reprezentovali Milan Černý, Jakub Kaiser, Dominik Vrlík ze 7.A, David Černý, Honza Pícha, Tomáš Večerník ze 7.A, Nicholas Gruzdz,Nguyen Ngoe Son krátce Sony ze 7.B.
Blahopřejeme děvčatům i chlapcům k pěknému umístění, které je příslibem pro další roky.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »