Come and show, pojď a ukaž se !

Kategorie:
Publikováno: 17.4.2008
Autor: pz

Na soutěž Come and show nás pozvala škola v Dolních Chabrech, Spořická ulice. Účastnilo se celkem šest škol, více jak 120 žáků od 1. do 9. tříd. Nás bylo celkem 17 dětí od 3. do 6. třídy. Jela s námi paní učitelka Usakovská.

Nejlepší naše výsledky :

1. místo ve starší kategorii za scénku Please, Mrs. Butler

Michael Virág, Tomáš Čedík.

Sólová recitace:

1. místo Jan Bína, 5.A

2. místo Lucie Havlová, 6.A

2. místo v mladší kat. za vlastní píseň This is the way

pětičlenná parta ze 4.B

Ostatní mají čestná uznání.

Nebyla to soutěž pouze pro jedničkáře, ale šanci měli všichni, kdo mají rádi angličtinu a legraci.

Congratulations !!!!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »