Hrátky s Asíkem a Batem.

Kategorie:
Publikováno: 14.4.2008
Autor: pz

Už delší čas se snažíme chovat skoro všichni ve škole alespoň trochu ekologicky…

Máme své vlastní barevné kontejnery a také platíme dost peněz za patřičnou likvidaci odpadu dle zákona. Z čistého papíru máme na základě celopražské soutěže i nějakou tu odměnu.
Ve čtvrtek 10.4.2008 nás navštívily čtyři veselé plyšové postavy , dva Asíci a dva Batové. Přivezli s sebou výukový pořad společnosti Ekodomov o správné likividaci elektroodpadu. Tak jsme se poučili. Poučení není nikdy dosti. Vlastní kontejner na drobný elektroodpad máme také ve školní hale. Tak jej , prosím, využívejme !!

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »