Zájezd do Francie – Provence.

Kategorie:
Publikováno: 8.4.2008
Autor: ustavni

Ve dnech 19.3. až 24.3.2008, čili celé velikonoční prázdniny, pořádali kolegové z gymnázia poznávací zájezd do francouzské Provence. Půlku autobusu tvořili zaměstnanci škol, druhou polovinu studenti gymnázia a další děti. Byla to velice vydařená akce, viděli jsme mnoho zajímavého a užili si krásného jihofrancouzského počasí. Slunce a vzduch, který je úplně jiný, než zde. V Nice na velké pláži se v neděli velikonoční koupali první otužilci.

Ve fotogalerii ( 3x ) je výběr fotek, všechny se nedají ani zdaleka uveřejnit, je jich moc a moc.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »