Basketbal – chlapci starší

Kategorie:
Publikováno: 15.2.2008
Autor: bohous

Po úspěchu dívek i chlapci dokázali že basketbal hrát umějí.

V pondělí 11.2. se v tělocvičně naší školy odehrály zápasy ve třech vyřazovacích skupinách. Z každé skupiny postoupily první dva týmy do finálových bojů. Ty se odehrály 13.2. také v naši tělocvičně, systémem každý s každým. Chlapci po vítězství ve skupině obstáli i proti basketbalisty posíleným týmům. Po třech vítězstvích a dvou porážkách obsadili skvělé 3. místo, když od druhého místa je dělil jeden dvoubodový koš. V turnaji zvítězila bez porážky ZŠ Libčická, druhé místo obsadila ZŠ Mazurská. Naši chlapci se prezentovali nejlepší obranou ze všech družstev, když obdrželi pouhých 15 bodů. Družstvo nastoupilo v sestavě Luboš Hrabina, Honza Kubošek, Honza Novák (jako vždy velmi rychlý a neúnavný) z 8.A, Lukáš Bauer (výtečný v doskakování), Michal Dvořák, Petr Lochman (také velmi dobře doskakující zejména v útočné fázi), Adam Šejvl (dobře střílející z větších vzdáleností) z 9.B. Všichni chlapci zahráli velmi dobře a všem za jejich výkony děkujeme.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »