Vánoční turnaj

Kategorie:
Publikováno: 23.12.2007
Autor: bohous

Posledním sportovním kláním v roce 2007 byl velmi oblíbený turnaj dívek v halové kopané. Letošního turnaje se zúčastnil rekordní počet škol z Prahy 8. Naše děvčata nezklamala.

"Vánoční turnaj" v kopané dívek již tradičně zakončuje celoroční sportovní zápolení chlapců a dívek škol Prahy 8. Mezi děvčaty se těší velké oblibě a je opravdu velmi těžké sestavit nominaci, neboť ne všechny zájemkyně mohou hrát. Turnaj uspořádala dne 19.12.2007 ZŠ Na Šutce.

Letošní rekordní účast škol všechny zaskočila. Přišlo 13 týmů, což nebývá ani na fotbalových turnajích chlapců. Proto bylo nutné upravit hrací systém. Ze tří 3-členných skupin postupoval do finálové skupiny vítězný tým, z jedné 4-členné, dva týmy. Naše dívky již od počátku vzbudily respekt u svých soupeřek, když v prvním zápase zvítězily 9:0. Ve druhém zápase zvítězily 4:0 a se skóre 13:0 hladce postoupily. Podobné výsledky již žádný jiný tým nezopakoval. Ve finálové skupině děvčata bezgólově remizovala se silnými týmy ZŠ Na Šutce a ZŠ Zenklova. Po vítězstvích nad ZŠ Mazurská a ZŠ Žernosecká naše děvčata celý turnaj vyhrála. Stala se jediným neporaženým týmem a obdržela pouze jedinou branku!! O tento vynikající úspěch se zasloužily tyto hráčky: Vendula Bezchlebová (nejlepší hráčka celého turnaje, technik s přehledem a střelec, vstřelila 13 branek), Tereza Břendová (výtečná v brance) obě z 8.A, Vendula Miřatská (1 branka) a Nikola Sekáčová (2 branky) z 8.B, Meisaa Abu-Zulufová z 9.A, Lucie Babičková, Andrea Brdková, Kateřina Marešová, Nikola Pešková a Klára Prokopová (razantní a nekompromisní v obraně, 1 branka), všechny z 9.B.

Dívkám k jejich úspěchu blahopřejeme a přejem jim, aby se jim stejně výtečně dařilo i dále.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »
 • Sbírka pro Bulovku

  Oznamujeme všem, že dobročinná sbírka na nákup cytoskopu pro dětskou chirurgii Nemocnice Na Bulovce vynesla Kč 7717,-. Děkujeme všem dárcům, peníze byly naším SRPŠ odeslány na účelový účet nemocnice.Více informací »