Výjezdní soustředění pedagogů

Kategorie:
Publikováno: 20.11.2007
Autor: ZSuManager

Ve dnech 2. a 3. 11. 2007 se prakticky všichni pedagogové naší ZŠ zúčastnili výjezdního soustředění v rámci projektu INOSKOP, který běží v naší škole již druhým rokem. Celá akce proběhla v obci Tuchlovice v hotelu TUCHLOVICE, poblíž zámku Lány.

Společně s naší škou se akce zúčastnily partnerské školy z Prahy, konkrétně ZŠ Generálporučíka Peřiny, Praha 6, Řepy a ZŠ Lysolaje, Praha 6. Organizační tým projektu, vedený Dr. Karlem Starým a Ing. Karolínou Markovou z PedF UK Praha, připravil bohatý pracovní program.
Skupinové workshopy byly vedeny na různá odborná témata. Např. jak u žáků rozvíjet schopnost učit se, jak najít ve výuce čas na nové formy práce, jak zvládat kooperativní učení, jak zvládat chování žáků , jak naplnit třídu pohodou a na další témata.
Celá akce se vydařila a určitě přispěla k seznámení učitelů s novými přístupy k vyučování a zajímavé výměně názorů mezi kantory zúčastněných škol.
Přispěl k tomu i celkový komfort ubytování a stravování v hotelu, financovaný ze zdrojů ESF.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »