Výjezdní soustředění pedagogů

Kategorie:
Publikováno: 20.11.2007
Autor: ZSuManager

Ve dnech 2. a 3. 11. 2007 se prakticky všichni pedagogové naší ZŠ zúčastnili výjezdního soustředění v rámci projektu INOSKOP, který běží v naší škole již druhým rokem. Celá akce proběhla v obci Tuchlovice v hotelu TUCHLOVICE, poblíž zámku Lány.

Společně s naší škou se akce zúčastnily partnerské školy z Prahy, konkrétně ZŠ Generálporučíka Peřiny, Praha 6, Řepy a ZŠ Lysolaje, Praha 6. Organizační tým projektu, vedený Dr. Karlem Starým a Ing. Karolínou Markovou z PedF UK Praha, připravil bohatý pracovní program.
Skupinové workshopy byly vedeny na různá odborná témata. Např. jak u žáků rozvíjet schopnost učit se, jak najít ve výuce čas na nové formy práce, jak zvládat kooperativní učení, jak zvládat chování žáků , jak naplnit třídu pohodou a na další témata.
Celá akce se vydařila a určitě přispěla k seznámení učitelů s novými přístupy k vyučování a zajímavé výměně názorů mezi kantory zúčastněných škol.
Přispěl k tomu i celkový komfort ubytování a stravování v hotelu, financovaný ze zdrojů ESF.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky