Stolní tenis – mladší chlapci a dívky

Kategorie:
Publikováno: 6.11.2007
Autor: bohous

Pozdní podzim a nepříznivé počasí přemístilo sportovce z venkovních sportovišť do hal a tělocvičen. Jako první rozehráli svou soutěž stolní tenisté kategorie mladších dívek a chlapců.

V tělocvičně ZŠ Dolákova se dne 5.11.2007 uskutečnil turnaj ve výše uvedeném sportu a kategoriích. V každé kategorii startovalo 7 družstev. Hrálo se systémem každé družstvo s každým. I když se jednotlivá utkání hrála na jeden set do 21 bodů, byl to doslova maraton. Díky skvěle připravenému sportovišti a dobré organizaci p. Davida Vorla z DDM P-8 se vše v plánovaném čase zvládlo.
Mladší chlapci nastoupili ve složení Vašek Brom ze 7.A, Nicholas Gruzdz a Nguyen Ngoc Son (zvaný Sony) ze 7.B. Všichni podali výborné výkony, ale absolutorium si zaslouží Sony, který byl nejlepším hráčem turnaje. Všechny své zápasy vyhrál rozdílem třídy. Jen jeden soupeř na něho uhrál 8 bodů, ostatní v rozmezí od 3 do 6 míčků. Chlapci obsadili vynikající 2. místo, když utkání o 1. místo skončilo v rozhodujícím setu rozdílem dvou míčků v náš neprospěch.
Mladší dívky ve složení Tereza Vorlíčková a Adéla Zárybnická ze 6.B a Michala Havelková ze 7.B byly v podstatě získávat zkušenosti. I když skončily na 7. místě, několik setů vyhrály a rozhodně se mezi ostatními soupeřkami neztratily. Určitě s nimi budeme v dalších ročnících počítat.
Všem sportovům a sportovkyním blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • HLAS ÚSTAVKY 2018

  HLAS ÚSTAVKY Ve středu 21. března 2018 proběhla naše už tradiční soutěž ve zpěvu Hlas Ústavky. Všechny děti zazpívaly s chutí, některé i s trémou, všem se ale vystoupení moc …Více informací »
 • Nabídka fotografování

  Vážení rodiče, ve Vaší škole proběhne v pondělí 19.3. fotografování dětí do dárkového souboru Dvojportrét. Sada a zvolené pozadí je k nahlédnutí níže. Jedná se o sady fotografií s portrétem …Více informací »
 • Návrat 7. tříd z lyžařského výcviku

  Z důvodu virové epidemie se žáci 7. tříd vrátili z lyžařského výcviku již  ve čtvrtek 1.3.2018. Po vyúčtování a uzavření celé akce dostanou všichni účastníci veškeré informace. Děkujeme za pochopení.Více informací »
 • Výdej přihlášek na SŠ

  Výdej přihlášek na SŠ a víceletá gymnázia bude probíhat v týdnu od 5.2.2018 do 9.2.2018.Více informací »
 • Přihlášky na střední školy 2018

  Vážení rodiče a žáci, chtěli bychom Vás upozornit na nutnost podat přihlášku na střední školu nejpozději do 1.3.2018. Bližší informace získáte na stránce výchovného poradenství.Více informací »
 • Žáci sobě

  V minulém roce jsme se žáky sedmých až devátých tříd v hodinách pracovního vyučování řešili, jakým profesím se věnují jejich rodiny.Více informací »