Malá kopaná – starší chlapci

Kategorie:
Publikováno: 21.10.2007
Autor: bohous

Jako jediná škola z Prahy 8 jsme měli zastoupení v semifinálových zápasech v obou kategoriích – starších i mladších chlapců. Ti starší se opravdu vytáhli!

Stejně jako v kategorii mladších, i ve starších žácích bylo do turnaje přihlášeno 16 škol. Zápasy ve vyřazovacích skupinách se odehrály 17.10. na hřištích ZŠ Glowackého, kde druhý den proběhly i finálové boje. V základní skupině naši hráči, remizovali se ZŠ Na Šutce 0:0 a zvitězili nad ZŠ Libčická 2:1 a ZŠ Na Korábě 4:0 a z 2. místa postoupili do závěrečných bojů. V 1. finálové skupině chlapci remizovali s Gymnáziem Ústavní 1:1 a zvítězili nad ZŠ Palmovka 1:0 a ZŠ Mazurská 2:0 a jako vítězové skupiny postoupili do semifinále. V semifinále se utkali se ZŠ Na Šutce a po vítězství 2:0 si zajistili finále. Ve finále se opakoval souboj s našimi nejbližšími sousedy, Gymnáziem Ústavní. Tentokrát naši hráči nic neponecháli náhodě a od začátku až do konce se hrálo téměř stále před brankou soupeře. Jen střelecká smůla a dobrý výkon brankáře soupeře, zabránil vyššímu vítězství než 1:0. Po zisku 1. místa, postoupili starší chlapci do celopražského kola, které se bude hrát na jaře. Velmi dobře zachytal Michal Říčař, svou rychlostí a důrazem platil na soupeře Honza Novák a v obraně byl jistotou Michal Dvořák. Nicméně, absolutorium si zaslouží i všichni ostatní. Reprezentovali nás: Luboš Hrabina, Honza Kubošek a Honza Novák z 8.A, Jakub Kaplan, Michal Říčař z 8.B, Martin Malý z 9.A, Michal Dvořák, Jakub Hospodský (toho nemoc připravila o finále), Petr Lochman, Tomáš Podubecký a Adam Šejvl z 9.B. Všem hráčům děkujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších zápasech.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky

 • Připomínáme :-)

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle případné předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.5.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.Více informací »
 • Charitativní malování

  Dne 22.3.2018 v naší škole proběhla zajímavá výstava originálních obrázků, které vytvořili žáci naší školy v rámci akce „Charitativní malování“. A jak se tato akce zrodila? Zprvu byla myšlenka vyzkoušet …Více informací »
 • Hanin kufřík – pokračování

    V rámci literární výchovy i v rámci poznávání historie si naši učitelé vždy znovu s novými žáky připomínají příběh dívky Hany Bradyové z časů druhé světové války. A píší …Více informací »
 • Příjezd ze školy v přírodě Stará Živohošť

  Vážení rodiče, Vaše děti jsou již na cestě zpět  a přijedou ke škole v cca 11.30 hodin. Všichni se na Vás těší! vedení školyVíce informací »
 • Škola v přírodě Stará Živohošť

  Vážení a milí rodiče, třídy 2.A, 2.C a 4. C právě v pořádku dojely na místo pobytu  do Staré Živohošti. Mají se dobře a vypadá to, že jim bude přát …Více informací »
 • Volno pro žáky 30.4.2018

  Na pondělí 30.4.2018 vyhlašuje ředitel školy volno pro žáky. Škoní družina otevřena dle předběžné domluvy. Jídelna nevaří.  V pondělí 7.4.2018 je v ZŠ škola dle normálního rozvrhu včetně jídelny.  Více informací »