Malá kopaná – starší chlapci

Kategorie:
Publikováno: 21.10.2007
Autor: bohous

Jako jediná škola z Prahy 8 jsme měli zastoupení v semifinálových zápasech v obou kategoriích – starších i mladších chlapců. Ti starší se opravdu vytáhli!

Stejně jako v kategorii mladších, i ve starších žácích bylo do turnaje přihlášeno 16 škol. Zápasy ve vyřazovacích skupinách se odehrály 17.10. na hřištích ZŠ Glowackého, kde druhý den proběhly i finálové boje. V základní skupině naši hráči, remizovali se ZŠ Na Šutce 0:0 a zvitězili nad ZŠ Libčická 2:1 a ZŠ Na Korábě 4:0 a z 2. místa postoupili do závěrečných bojů. V 1. finálové skupině chlapci remizovali s Gymnáziem Ústavní 1:1 a zvítězili nad ZŠ Palmovka 1:0 a ZŠ Mazurská 2:0 a jako vítězové skupiny postoupili do semifinále. V semifinále se utkali se ZŠ Na Šutce a po vítězství 2:0 si zajistili finále. Ve finále se opakoval souboj s našimi nejbližšími sousedy, Gymnáziem Ústavní. Tentokrát naši hráči nic neponecháli náhodě a od začátku až do konce se hrálo téměř stále před brankou soupeře. Jen střelecká smůla a dobrý výkon brankáře soupeře, zabránil vyššímu vítězství než 1:0. Po zisku 1. místa, postoupili starší chlapci do celopražského kola, které se bude hrát na jaře. Velmi dobře zachytal Michal Říčař, svou rychlostí a důrazem platil na soupeře Honza Novák a v obraně byl jistotou Michal Dvořák. Nicméně, absolutorium si zaslouží i všichni ostatní. Reprezentovali nás: Luboš Hrabina, Honza Kubošek a Honza Novák z 8.A, Jakub Kaplan, Michal Říčař z 8.B, Martin Malý z 9.A, Michal Dvořák, Jakub Hospodský (toho nemoc připravila o finále), Petr Lochman, Tomáš Podubecký a Adam Šejvl z 9.B. Všem hráčům děkujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších zápasech.

ŽK a rozvrhy tříd

Vyhledávání

Novinky